Veri Merkezi Çözümleri
Veri Merkezi Çözümleri

Kurumsal Güvenlik YönetimiSöz konusu siber saldırılar ve ardından yaşanabilecek iş aksamaları olduğunda, her işletmenin biraz korktuğunu söylemek yanlış olmaz. Bilgilerimizi ve kurumsal verilerimizi güvence altına almak kesinlikle göz korkutucu bir iştir. Teknolojinin evrimi ve siber tehditlerin büyümesi, aynı zamanda bütün ölçülerdeki kurumlar arasında ihlallerde de bir artışa sebep oldu.

Ağ Güvenliği

Bu kapsamlı terim yetkilendirilmemiş erişim, istismar, modifikasyon veya ağ ve ağ kaynaklarının reddinin izini sürmenizi ve bunlardan kaçınmanızı sağlayan prensip ve prosedürleri tanımlar. İyi bir şekilde uygulanan ağ güvenliği önlemleri, kötü amaçlı yazılımların ve hackerlerin sizin korumak istediğiniz bilgiyi değiştirmekten veya ona erişmekten alıkoymanıza yardımcı olur. Ayrıca networkünüz üzerinde çalışan IP Telefon sisteminizin ve IP kameralarınızın da güvende olduğunu bilmek, güvenlik endişelerinden sıyrılıp işinize odaklanmanızı sağlayacaktır.

Güvenlik Duvarı

Güvenlik duvarınız birçok yönüyle savunmanızın ilk taburudur. Bir güvenlik duvarı, internet dahil olmak üzere güvenilen ağ ile diğer güvenilmeyen ağlar arasında bir bariyer görevi görür. Güvenlik duvarları hem donanım hem de yazılımda; hem de ikisinin kombinasyonunda uygulanabilir.

Ağ Erişim Kontrolü

Ağ Erişim Kontrolü (NAC) ismi neyi ifade ediyorsa tam da onu yapmayı amaçlar. Son kullanıcı güvenliği teknolojilerini ve ağ güvenliği politikalarının uygulanmasını birleştirmeye yönelik bir teknolojidir. Ağ Erişim Kontrolü; sistemdeki her kullanıcının erişebileceği verileri yetkilendiren, kullanıcıların rolleri çerçevesinde düzenleme ve sınırlandırma, ağ güvenlik denetlemesi yapan ve kullanıcı sistem güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

Tümleşik Güvenlik Sistemi

Tümleşik Güvenlik Sistemi (UTM) bilişim uzmanınızın güvenlikle alakalı geniş ve çeşitli başvurular ile altyapı bileşenlerini tek bir yönetim konsolu dahilinde izlemesini ve yönetmesini sağlayan bir güvenlik yönetimidir. Karmaşıklığı azaltırken harmanlanmış tehditlerden kullanıcıları korumak için tasarlanan UTM güvenlik duvarı, ağ geçidi anti-virüs, saldırı sezme ve engelleme gibi elementleri bir platformda toplar.


Network Çözümleri Hakkında

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

Lütfen Bize Ulaşın!

* Daha hızlı ve detaylı teklif almak için lütfen e-mail ile ulaşınız

0216 606 43 23