Veri Merkezi Çözümleri
Veri Merkezi Çözümleri

Cloud Exchange FabricCloud Exchange Fabric nedir?

Xnet Cloud Exchange Fabric® (ECX Fabric®), Equinix verimerkezleri üzerinde dağıtılmış altyapıyı ve dijital ekosistemleri doğrudan, güvenli ve dinamik olarak birbirine bağlar. Yazılım tanımlı ara bağlantı yoluyla bir metro veya küresel olarak herhangi iki ECX Fabric (Equinix Verimerkezi) konumu arasında ağ bağlantıları kurun. Çalışanlar, müşteriler ve kritik bulut hizmetleri arasındaki bağlantıları hızla ölçeklendirin ve iş sürekliliğini korumak için ağ kapasitesini artırın..

Güvenlik tehditlerini en aza indirin

Çok çeşitli iş ve teknoloji risklerini daha iyi yönetin ve hibrit, çoklu bulut çözümleriyle genel interneti atlayarak güvenli, özel bağlantılar oluşturun.

Dijital ekosistemleri ölçeklendirin

İhtiyaç duyduğunuz sistemlere ve uygulamalara erişim sağlamak için yüzlerce bulut sağlayıcısına, ağ sağlayıcısına ve diğer ECX Fabric katılımcılarına hızlı bir şekilde bağlantı ekleyin. Ağ işlevi sanallaştırmasıyla ağ esnekliği, otomasyonu ve kullanılabilirliği elde edin.

Daha fazla kontrol

Esnek bant genişliği seçenekleri, WAN optimizasyonu ve SD-WAN çözümleriyle bağlantıların nasıl ve nerede gerçekleştiğini belirleyin.

Cloud Exchange Fabric Hakkında

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

Lütfen Bize Ulaşın!

* Daha hızlı ve detaylı teklif almak için lütfen e-mail ile ulaşınız

0216 606 43 23