Veri Merkezi Çözümleri
Veri Merkezi Çözümleri

Bulut YedeklemeBulut yedekleme , bir işletmenin sunucularındaki verilerin ve uygulamaların yedeklendiği ve uzak bir sunucuda saklandığı bir hizmettir. İşletmeler, bir sistem arızası, kesintisi veya doğal afet durumunda dosyaları ve verileri hazır bulundurmak için buluta yedeklemeyi seçer. İşletmeler için bulut yedekleme, sunucu dosyalarınızı farklı bir fiziksel konumdaki bir sunucuya kopyalayıp depolayarak çalışır. Bir işletme, tercihine bağlı olarak bazı veya tüm sunucu dosyalarını yedekleyebilir.

Müşteriler genellikle verilerini ve uygulamalarını bir web tarayıcısı veya servis sağlayıcısının kontrol panelini kullanarak yedekler ve geri yükler. Bulut sunucusu yedeklemesi, birçok kuruluş için günümüzde bir zorunluluktur, çünkü iş açısından kritik öneme sahip verilerinin ve uygulamalarının çoğunu veya tamamını bulut sunucularında depolarlar.

Neden Bulut Yedekleme Kullanılmalı?

Verileri ve Uygulamaları Koruma
Kritik verileri ve uygulamaları tesis dışında depolayarak, yerel hava koşullarından ve kesintilerden korunurlar.


Hızlı Veri Kurtarma
Bulut sunucuları tarafından yedeklenen veriler hızlı bir şekilde geri yüklenerek bir şirketin istenen dosyalara veya sistemlere hızla erişmesini sağlar.

Güvenilir Olağanüstü Durum Kurtarma
Yedek bulut hizmetleri, doğal veya insan yapımı bir felaket durumunda kullanıcılara çok ihtiyaç duyulan veri ve uygulamalara anında erişim sağlar

Esnek Depolama
Verilerin sınırlı kapasiteye sahip bir sabit diskte veya kasette yerel olarak depolandığı geleneksel yedekleme tekniklerinin aksine, bulut tabanlı yedekleme hızlı bir şekilde yukarı veya aşağı ölçeklendirilebilir

Teklif İste

Bulut Yedekleme Hakkında

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

Lütfen Bize Ulaşın!

* Daha hızlı ve detaylı teklif almak için lütfen e-mail ile ulaşınız

0216 606 43 23